O firmě

Úvod » O firmě

MTes realizuje zakázky s nadstandardním servisem

Po více než patnáctileté praxi víme jak realizovat běžné stavební i rekonstrukční práce, ale rádi vyřešíme i nestandardní zakázku. Používáme materiály a technologie šetrné k přírodě, navazující na řemeslné tradice našich předků, které kombinujeme s těmi moderními. Spolupracujeme i s dalšími profesionály v oboru (elektrikář, instalatér, zámečník, architekt...), za které se, díky dlouhodobé spolupráci, můžeme zaručit.

 Každou zakázku ráno na místě osobně přebíráme, odpoledne práci svých zaměstnanců kontrolujeme
a konzultujeme výsledky s investorem. Pokud pro zákazníka není možné postupující práce osobně konzultovat, neváháme využívat komunikačních médií, abychom jej informovali (telefonicky, MMS, emailem...). Dodržení smluvených termínů a úklid po práci jsou pro nás samozřejmostí. Svou práci děláme rádi a věříme, že...vše má své řešení.

Nabízíme také celoroční spolupráci - údržbu bytů, domů, v letních i zmních měsících (úklid sněhu, sekání trávy, oprava chodníků, zámkové dlažby, stěn ve společných prostorech, malbu.

Protože udržujeme , již několik let,  bytové domy, věříme, že i ten Váš prostor bude díky naší kvalitně odvedené práci, vypadat stále stejně pěkně a bude stále funkční.

 

 

Daniel Musil & Pamela Hrabáková (__)

Kdo jsme my: (__)

MTes s.r.o.  Musil Technical sevices

 

 

 

Certifikáty:

 

Zpracovávám...